چگونه ریه ها را در 72 ساعت پاکسازی کنیم؟

به گزارش وبلاگ مستر، عواملی مانند استعمال دخانیات باعث مسائل ریه می شوند و این ارگان مهم را آلوده می نمایند، اما روشی وجود دارد که می توانید در 3 روز ریه های خود را تصفیه کنید.

چگونه ریه ها را در 72 ساعت پاکسازی کنیم؟

به گزارش دوری از عواملی که باعث مسائل ریه می شوند و این ارگان مهم را آلوده می نمایند، از جمله استعمال سیگار و دخانیات برای بسیاری از آدم ها سخت است. در صورتی که به تازگی این عادت مضر را ترک نموده اید به شما تبریک می گوییم و اگر به تازگی چنین تصمیمی گرفته اید، بدانید که در جهت درستی قرار دارید. ممکن است بازگشت بدن تان به سلامت کامل طول بکشد، اما می توانید با پاکسازی و تصفیه ریه ها در 72 ساعت از شر آلودگی هایی که این ارگان مهم تحمل نموده است، خلاص شوید. این روش پاکسازی ریه تا حدی شدید و سخت است، اما خوشبختانه فقط 72 ساعت طول می کشد.

در مرحله اول باید از شر همه فرآورده های لبنی موجود در خانه خلاص شوید. شما در طول 72 ساعت آینده نمی توانید از هیچ نوع ماده لبنی بهره ببرید. یک شب قبل از این که این برنامه را آغاز کنید، یک فنجان دمنوش به انتخاب خودتان بنوشید. این کار به تحریک فرآیند هضم یاری می نماید.

صبح روز بعد، آب دو لیمو را در 300 میلی لیتر آب خالی کنید و بنوشید. بعد از صبحانه، 300 میلی لیتر آب گریپ فروت بنوشید. اگر نمی توانید گریپ فروت را تحمل کنید یا این نوشیدنی در دسترس تان نیست، می توانید از آب آناناس بهره ببرید.

در زمان بین صبحانه و نهار، 300 میلی لیتر آب هویج بنوشید. همراه با ناهار 400 میلی لیتر آبمیوه ای بنوشید که پتاسیم زیادی داشته باشد. آب زغال اخته، کرنبری (اگر در دسترس تان است) یا هر میوه ای که پتاسیم زیادی دارد، انتخاب خوبی است.

این برنامه را در 2 روز آینده تکرار کنید. در کنار دنبال کردن این برنامه، این 2 فعالیت را به طور روزانه تکرار کنید؛ هر روز در آب خیلی گرم حمام کنید و اجازه دهید بدن تان کمی عرق کند. به اندازه 5 تا 10 قطره اسانس اکالیپتوس در یک کاسه آب داغ بریزید. سرتان را روی کاسه بگیرید و با یک حوله سرتان را بپوشانید. بخاری که بلند می گردد را استنشاق کنید تا زمانی که آب دیگر بخار فراوری نکند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "چگونه ریه ها را در 72 ساعت پاکسازی کنیم؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چگونه ریه ها را در 72 ساعت پاکسازی کنیم؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید