منبع مطلع: ماکرون بعضی مسئولان لبنانی را به تحریم تهدید نموده است

به گزارش وبلاگ مستر، یک روزنامه نگار فرانسوی به نقل از یک منبع که در نشست های روز گذشته رئیس جمهور فرانسه در بیروت حضور داشت، گزارش داد که او بعضی مقامات لبنانی را به تحریم تهدید نموده است.

منبع مطلع: ماکرون بعضی مسئولان لبنانی را به تحریم تهدید نموده است

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ مستر، جورج مالبورنو روزنامه نگار فرانسوی به نقل یک منبع حاضر در نشست های روز گذشته امانوئل ماکرون رئیس جمهور فرانسه در بیروت اطلاع داد که او بعضی مقامات لبنانی را تهدید به تحریم نموده است.

به گزارش پایگاه خبری شبکه المیادین، این منبع در این خصوص گفت که ماکرون تهدید کرد در صورتی که اصلاحات اجرایی نشوند، بعضی مقامات را تحریم می نماید.

مالبورنو همچنین به نقل از این منبع که در نشست ماکرون با گروه های 14 مارس حاضر شده بود، گزارش داد که ماکرون در این نشست گفته تمام شما پول گرفتید خودتان این را می دانید و من هم این را می دانم.

رئیس جمهور فرانسه ظهر روز گذشته وارد بیروت شد و پس از بازدید از مناطق خسارت دیده در پی انفجار بندر بیروت، با مقامات لبنانی از جمله میشل عون رئیس جمهور، حسان دیاب نخست وزیر و نبیه بری رئیس مجلس لبنان ملاقات کرد.

ماکرون که به گفته بسیاری از تحلیلگران همچنان لبنان را مستعمره کشور خود می داند، روز گذشته در بازدید از مناطق یادشده با جمعی روبرو شد و به آنها گفت که از ابتکاری سیاسی رونمایی خواهد نمود (جزئیات بیشتر).

او همچنین در اظهاراتی عجیب و دیکته وار گفت که باید بر فرهنگ و آزادی بیان جوانان لبنانی تمرکز کرد و تأکید کرد که به صورت شفاف کوشش خواهد نمود یاری ها بشردوستانه به دست مردم آسیب دیده و مؤسسات غیر دولتی برسد (جزئیات بیشتر).

منبع: خبرگزاری فارس

به "منبع مطلع: ماکرون بعضی مسئولان لبنانی را به تحریم تهدید نموده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "منبع مطلع: ماکرون بعضی مسئولان لبنانی را به تحریم تهدید نموده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید