حقوق فروردین بازنشستگان کشوری امشب پرداخت می شود

به گزارش وبلاگ مستر، معاون توسعه مدیریت و منابع صندوق بازنشستگی کشوری، از پرداخت حقوق فروردین ماه بازنشستگان و وظیفه بگیران بر اساس احکام جدید خبر داد.

حقوق فروردین بازنشستگان کشوری امشب پرداخت می شود

به گزارش وبلاگ مستر، فتح الله شعبانی گفت: حقوق فروردین 1400 بازنشستگان و وظیفه بگیران کشوری بر اساس احکام جدید این عزیزان محاسبه شده و امشب (دوشنبه 30 فروردین ماه) به حساب بانک صادرات واریز خواهد شد.

وی یادآور شد: پرداخت حقوق فروردین ماه طبق احکامی است که شامل افزایش 25 درصد سالانه (سنواتی) و همچنین مشمولان یک گروه بالاتر برای بازنشستگان پیش از سال 1396 و نیز مشمولان امتیاز ایثارگری در احتساب متناسب سازی حقوق بازنشستگان کشوری بوده و از تاریخ اول فروردین ماه 1400 محاسبه و اعمال شده است.

به گفته شعبانی، افزایش های ناشی از یک گروه بالاتر برای بازنشستگان پیش از سال 1396 و همچنین امتیاز ایثارگری برای مشمولان، از ابتدای مهرماه 99 تا اسفندماه 99 در احکام جدید محاسبه شده که مبلغ آن پس از تأمین اعتبار لازم پرداخت خواهد شد.

وی تاکید کرد: صدور احکام بازنشستگان ایثارگر بر اساس اطلاعات دریافتی از بنیاد شهید اجرا شده که با توجه به نقص اطلاعات در خصوص رزمندگان، پیش بینی می شود با بارگذاری اطلاعات این دسته از بازنشستگان از سوی دستگاه های اجرایی، امکان اصلاح و صدور احکام جدید برای این عزیزان فراهم شود.

منبع: مهر

منبع: جام جم آنلاین

به "حقوق فروردین بازنشستگان کشوری امشب پرداخت می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حقوق فروردین بازنشستگان کشوری امشب پرداخت می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید