گریفیث اختصاص مبالغی بیشتر به یمن را خواهان شد

به گزارش وبلاگ مستر، سازمان ملل از کشورهای حامی اقتصادی یمن خواست یاری های خود را افزایش داده و مبلغ بیشتری را به یمن اختصاص دهند تا این سازمان مجبور نشود یاری های بشردوستانه به این کشور را که با یک قحطی شدید روبرو است، کاهش دهد.

گریفیث اختصاص مبالغی بیشتر به یمن را خواهان شد

به گزارش وبلاگ مستر، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک روسیه، مارتین گریفیث، معاون دبیرکل سازمان ملل در امور انسانی و هماهنگ کننده امدادرسانی ها در موارد اضطراری در نشستی عالی رتبه درباره بحران انسانی یمن که در حاشیه هفتاد و ششمسن نشست مجمع عمومی سازمان ملل برگزار گردید، از کشورهای حامی اقتصادی یمن خواست مبلغ بیشتری را به یمن اختصاص دهند تا این سازمان مجبور نشود یاری های بشردوستانه به این کشور را کاهش دهد.

گریفیث اظهار کرد: کشورهای حامی برای 10 میلیون نفر غذا، آب قابل شرب و دیگر یاری های حیاتی را ارائه می دهند اما کار هنوز تمام نشده و هنوز بعضی بخش ها با کمبود نگران کننده بودجه روبرو هستند.

معاون دبیرکل سازمان ملل در امور انسانی گفت: این یاری ها و سایر یاری های حیاتی شامل مواد غذایی در هفته ها و ماه های آینده کاهش خواهند یافت زیرا در امسال کمتر از یک پنجم بودجه مورد احتیاج برای آنها وجود دارد.

او در ادامه استمرار حمایت های اقتصادی از یاری های بشردوستانه را خواهان شد و تاکید نمود: باید عوامل اصلی بحران یمن رفع شوند و تدابیر جدیدی هم برای تقویت اقتصاد و عایدی مردم این کشور در پیش گرفته شوند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "گریفیث اختصاص مبالغی بیشتر به یمن را خواهان شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گریفیث اختصاص مبالغی بیشتر به یمن را خواهان شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید