چهار محور مهم بانک ملی ایران برای حرکت در راستا آینده

به گزارش وبلاگ مستر، مجمع عمومی عادی سالانه بانک ملی ایران برای دوره مالی منتهی به 29 اسفند سال 1398 با حضور کلیه اعضا و با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی برگزار و طی آن صورت های مالی بانک به تصویب رسید.

چهار محور مهم بانک ملی ایران برای حرکت در راستا آینده

به گزارش خبرگزاری وبلاگ مستر به نقل از روابط عمومی بانک رفاه ، وزیر امور مالی و دارایی به عنوان رئیس این مجمع با اشاره به این که بسکمک از فعالیت های این بانک جنبه ملی و حاکمیتی دارد گفت :عملکرد بانک ملی ایران در زمینه کاهش شعب مازاد و نیز بانکداری دیجیتال پیروز بوده است.

وی بیان کرد: حاکمیت شرکتی نیز در این بانک به خوبی در حال پیاده سازی بوده و اکنون شرایط برای فعالیت هر چه بهتر بانک فراهم است.

وزیر امور مالی و دارایی همچنین به لزوم افزایش درآمدهای بانک ملی ایران در کنار کاهش هزینه ها اشاره کرد و گفت: افزایش نسبت تسهیلات به سپرده ها، استفاده هر چه بهتر از منابع موجود، رهاسازی منابع با فروش بیشتر اموال و املاک مازاد و نیز تنوع بخشی به درآمدها از الزامات تسریع در توسعه بانک ملی ایران است.

معاون امور بانکی، بیمه و شرکت های دولتی وزارت امور مالی و دارایی نیز در این جلسه با بیان این که بانک ملی ایران به خوبی توانسته وظایف حاکمیتی خود را انجام دهد گفت :اکنون پیاده سازی استراتژی فراگیری مالی توسط وزارت امور مالی و دارایی پیگیری می شود و نقش بانک ملی ایران در این زمینه بسیار پررنگ است و رسالت های متعددی به ویژه در حوزه انتقال سواد مالی به جامعه برای این بانک در نظر گرفته شده است.

وی همچنین از کمک های بیمارستان بانک ملی ایران در دوره شیوع کرونا تقدیر کرد و یاد و خاطره کارکنان نظام بانکی که در اثر ابتلا به این بیماری فوت کردند را گرامی داشت.

در ادامه این جلسه دکتر حسین زاده مدیر عامل بانک ملی ایران با اشاره به اینکه اقدام وزیر امور مالی و دارایی در نامه نگاری به منظور شهید شناخته شدن کارکنان نظام بانکی جانباخته در اثر ابتلا به کرونا بسیار قابل تقدیر بود، اضافه کرد: کارکنان نظام بانکی بدون وقفه در حال خدمت رسانی به کشور عزیزمان هستند و در این راه جان خود را نیز تقدیم می کنند.

وی همچنین به اجرای طرح های بزرگ تولیدی و صنعتی با حمایت بانک ها در کشور اشاره کرد و گفت: طرح آبرسانی از خلیج فارس به کویر مرکز که با پشتیبانی مالی 10 بانک اجرا شده است، بی نظیر است و می توان آن را نمود کمک بانک ها به توسعه کشور خواند.

->

منبع: خبرگزاری آریا

به "چهار محور مهم بانک ملی ایران برای حرکت در راستا آینده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چهار محور مهم بانک ملی ایران برای حرکت در راستا آینده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید