عاملان قتل هشام الهاشمی دستگیر شدند

به گزارش وبلاگ مستر، مصطفی الکاظمی نخست وزیر عراق روز جمعه از دستگیری قاتلان هشام الهاشمی نویسنده و تحلیلگر سیاسی و امنیتی عراق خبر داد.

عاملان قتل هشام الهاشمی دستگیر شدند

به گزارش موازین نیوز، الکاظمی در توییتر گفت: همانطور که وعده داده بودیم، قاتلان هشام الهاشمی را دستگیر کنیم، به وعده خود عمل کردیم و پیش از این هم تیم های ترور و قاتلان احمد عبدالصمد (گزارشگر شبکه دجله) را در برابر عدالت قرار دادیم، نیرو های امنیتی مان صد ها مجرم دخیل در کشته شدن افراد بیگناه را دستگیر کرده اند.

وی اضافه کرد: همه حق دارند انتقاد کنند. ما برای تبلیغات ارزان قیمت کار نمی کنیم؛ اما تا آنجا که می توانیم وظیفه خود را انجام می دهیم تا به مردم خود خدمت کرده و به حق برسیم.

سه فرد مسلح در 6 ژوئیه 2020 هشام الهاشمی، کارشناس امنیتی عراق را در داخل خودرویش در برابر منزلش در منطقه الزیوته بغداد ترور کردند.

کانال تلگرامی صابرین نیوز هم نوشت نهاد اطلاعاتی الحشد با همکاری دستگاه امنیت ملی عراق پیروز به دستگری قاتل هشام الهاشمی شدند که یک افسر وزارت کشور عراق با رتبه ستوان یکم است.

گفته می شود که متهم از خودرو ها و سلاح دولتی برای انجام ترور استفاده کرده است و از سال 2007 در وزارت کشور عراق کار کرده است.

منبع: فرارو

به "عاملان قتل هشام الهاشمی دستگیر شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عاملان قتل هشام الهاشمی دستگیر شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید