شبیه سازی مرگ در کره جنوبی

به گزارش وبلاگ مستر، یک مؤسسه کره ای با شبیه سازی مرگ و با دادن خدمات کفن و دفن رایگان به داوطلبان، آنها را به زندگی بهتر تشویق می کند.

شبیه سازی مرگ در کره جنوبی

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ مستر، مرکز درمانگری هیوون از سال 2012 میلادی فعالیت خود را در کره جنوبی آغاز کرده و تا کنون بیش از 25 هزار نفر با شبیه سازی مرگ خود به امید بهبود روش زندگی، در برنامه کفن و دفن زندگان این مرکز شرکت کرده اند.

به گزارش یورونیوز، یک داوطلب 75 ساله که چو جائه هی نام دارد و به تازگی در یکی از برنامه های این مرکز به نام خوب مُردن شرکت کرده می گوید: به مجرد آن که شما نسبت به مرگ آگاهی پیدا کرده و آن را تجربه می کنید، رویکرد جدیدی در زندگی در پیش خواهید گرفت.

روزانه ده ها تن از داوطلبان کره ای از نوجوانان گرفته تا افراد بازنشسته، با شرکت در برنامه تمرین مردن و کفن دفن خود، عکس سر مزار خودشان را تهیه می کنند، کفن می پوشند، آخرین وصیت خود را می نویسند و حدود 10 دقیقه در تابوت می خوابند.

دانشجوی 28 ساله ای به نام چوی جین کیو که او نیز در مراسم شبیه سازی مرگ خود شرکت کرده می گوید که تا پیش از دراز کشیدن درون تابوت، همیشه فکر می کرده که بقیه مردم رقیب او هستند. اما بعد از این تمرین تصمیم گرفته است تا بدون وارد شدن به رقابت شدید در بازار کار پس از پایان تحصیلاتش، برای خودش یک شرکت مستقل تأسیس کند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "شبیه سازی مرگ در کره جنوبی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شبیه سازی مرگ در کره جنوبی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید