خبرنگاران پیروزی ارزشمند گل گهر با درخشش برزای

به گزارش وبلاگ مستر، تهران- خبرنگاران- تیم فوتبال گل گهر سیرجان در هفته بیست و هشتم رقابت های لیگ برتر، در دیداری پر گل با نتیجه 3 بر 2 نفت مسجد سلیمان را از پیش رو برداشت.

خبرنگاران پیروزی ارزشمند گل گهر با درخشش برزای

دیدار تیم های فوتبال نفت مسجد سلیمان و گل گهر سیرجان در چارچوب هفته بیست و هشتم رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران در ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجد سلیمان و به قضاوت علی بای برگزار گشت.

دو تیم در حالی به مصاف هم رفتند که نفت مسجد سلیمان با قرار دریافت در میانه های جدول نه شانس کسب سهمیه را دارد و نه دغدغه سقوط به لیگ پایین تر را اما در سوی مقابل گل گهر سیرجان که تا قبل از این مسابقه با 26 امتیاز در جایگاه سیزدهم جدول قرار داشت، به شدت نتیجه این مسابقه برایش مهم بود.

مهدی تارتار در این مسابقه حبیب فرعباسی، حامد نورمحمدی، علیرضا علیزاده، صادق صادقی (احسان تاییدی دقیقه 66)، میثم نقی زاده، حسین ابراهیمی، مجید عیدی، سعید کریمی، پیام ملکیان، مهدی زبیدی(محمد علی صفیا دقیقه 75) و عماد میرجوان(سجاد جعفریه دقیقه 66) را برای نفت مسجد سلیمان به میدان فرستاد.

مجید جلالی نیز در این مسابقه میلاد فراهانی، مهران گلزاری، سیدعلیرضا ابراهیمی، یوسف وکیا، سیداحمد موسوی، احمدرضا زنده روح، امین پورعلی، میلاد کمندانی (گادوین منشا دقیقه 64)، بهنام برزای، رضا محمودآبادی (سجاد عاشوری دقیقه 64) و یونس شاکری را در ترکیب گل گهر قرار داد.

در دومین دقیقه این مسابقه در حالی که دو تیم هنوز خود را پیدا نکرده بودند، بهنام برزای با یک پاس در عمق، رضا محمودآبادی را با فرعباسی تک به تک کرد و او با یک ضربه دقیق، نخستین گل گهر را به ثمر رساند.

در دقیقه 15 سانتر حامد نورمحمدی از سمت راست زمین به صادق صادقی رسید و این بازیکن با یک ضربه روی پا، توپ را به زیبایی به زاویه مخالف زد و دروازه گل گهر را باز کرد تا نفت مسجد سلیمان گل زودهنگام دقایق ابتدایی را جبران کند.

اما این پایان کار دو تیم در نیمه نخست نبود و در دقیقه 27 مهدی زبیدی با نفوذ از سمت راست زمین، توپ را به حسین ابراهیمی در پشت محوطه جریمه گل گهر رساند که او با حرکت در عرض و از پیش رو برداشتن یک بازیکن، با شوت زمینی و دقیق، توپ را پس از برخورد به تیرک دروازه راهی دروازه گل گهر کرد و در نهایت نیمه نخست این مسابقه با فزونی 2 بر یک شاگردان تارتار پایان یافت.

بازیکنان گل گهر که با توجه به شرایط تیم ها در پایین جدول به شدت به کسب حتی یک امتیاز این مسابقه نیاز داشت، در دقیقه 65 پیروز شد گل تساوی را توسط بهنام برزای به ثمر برساند. برزای با پاس یونس شاکری در هجده قدم صاحب توپ شد و او در حالی که توسط مدافع نفت مسجدسلیمان تحت فشار بود، با یک چرخش و ضربه بغل پا، گل تساوی را برای گل گهر به ثمر رساند.

برزای که تا اینجای مسابقه یک گل به ثمر رسانده و یک پاس گل داده بود، در دقیقه 80 بار دیگر با پاس یونس شاکری در محوطه جریمه نفت مسجد سلیمان صاحب توپ شد و با شوت پای چپ، توپ را به تور دوازه نفت مسجد سلمیان دوخت و سومین گل گل گهر را به ثمر رساند و روز خوب خود را تکمیل کرد.

در نهایت این مسابقه با فزونی 3 بر 2 گل گهر پایان یافت تا این تیم 29 امتیازی شده و خود را به جایگاه یازدهم جدول برساند و گام بلندی برای فرار از سقوط بردارد.

نفت مسجد سلیمان نیز با این نتیجه، با 34 امتیاز در همان جایگاه نهم جدول باقی ماند.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران پیروزی ارزشمند گل گهر با درخشش برزای" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران پیروزی ارزشمند گل گهر با درخشش برزای"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید