ترامپ: دولت اوباما و بایدن فاسدترین دولت در تاریخ است

به گزارش وبلاگ مستر، رئیس جمهور آمریکا در پیامی در توئیتر دولت رئیس جمهور قبلی این کشور را فاسدترین دولت در تاریخ معرفی کرد.

ترامپ: دولت اوباما و بایدن فاسدترین دولت در تاریخ است

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ مستر، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در پیامی در توئیتر به انتقاد از جو بایدن رقیب دموکرات خود در انتخابات ریاست جمهوری 2020 پرداخت.

وی در این پیام توئیتری نوشت: شما این هفته جو بایدن را داشتید که آریزونا را شهر نامید. (آریزونا ایالتی در جنوب غربی آمریکاست.) هیچ چیز برای او مهم نیست اگر چه حزب مخالف (رسانه های فشل) حقایق را به خصوص درباره فساد پنهان می کنند.

ترامپ در ادامه اضافه نمود: دولت اوباما/بایدن فاسدترین در تاریخ بود. آنها حتی از کارزار (انتخاباتی) من هم جاسوسی کردند.

طی ماه های اخیر، عواملی نظیر تعلل و کم کاری دولت در کنترل شیوع ویروس کرونا در آمریکا، سرکوب اعتراضات ضدنژادپرستی و افزایش چند ده میلیون نفری بیکاران آمریکایی، محبوبیت ترامپ در این کشور را به شدت کاهش داده و احتمال پیروزی وی در دور دوم انتخابات ریاست جمهوری آمریکا که در نوامبر 2020 برگزار می شود را کاهش داده است.

ترامپ طی روزها و هفته های اخیر تلاش کرده تا در هر فرصتی به انتقاد از رقیب دموکرات خود بپردازد این در حالی است که بایدن از بیشتر نظرسنجی های اخیر از ترامپ جلوتر است. (جزئیات بیشتر)

.

منبع: خبرگزاری فارس

به "ترامپ: دولت اوباما و بایدن فاسدترین دولت در تاریخ است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ: دولت اوباما و بایدن فاسدترین دولت در تاریخ است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید