باید به فکری فرصت مناسب داد، استقلال شانس خوبی برای قهرمانی دارد

به گزارش وبلاگ مستر، محسن بیاتی نیا در مصاحبه با خبرنگاران گفت: در مورد استقلال از نظر فنی در حال حاضر که بازی ها آغاز نشده نمی توان نظر داد چون هر چه هم بگوییم پیش فرض است. باید ببینیم این تیم بعد از آغاز بازی ها چه عملکردی خواهد داشت.

باید به فکری فرصت مناسب داد، استقلال شانس خوبی برای قهرمانی دارد

مهاجم پیشین آبی پوشان گفت: همه تیم ها یک تاکتیک اصلی دارند و برای فرار در مواقع به بن بست خوردن تاکتیک اصلی شان، یک نقشه دوم یا راه فرار دارند که جا انداختن این دو تاکتیک در تیم توسط یک مربی جدید زمان بر است و شاید حتی یک فصل زمان احتیاج داشته باشد. لذا حمایت از مربی یک اصل است و این اصل باید در استقلال رعایت گردد.

پیشکسوت آبی پوشان در مورد جابجایی این تیم خاطرنشان ساخت: جذب بازیکن جدید بر اساس احتیاجهای تیم انجام می گردد و هر تیمی ابتدا برطرف نقاط ضعف خود را در اولویت قرار می دهد. فکر می کنم در استقلال این رخ داد و بر اساس احتیاج بازیکن جذب شد. حضور هیجانی در جابجایی و تنها به صرف جنجال و هیاهو و خریدهای احساسی چندان مفید نیست و باید خرید بازیکن بر اساس احتیاج باشگاه باشد.

بیاتی نیا توضیح داد: به خدمت دریافت بازیکن جدید یک بحث است و جا افتادن او در استقلال یک بحث دیگر. بسیاری از بازیکنان هستند که در تیم های خود ستاره هستند اما در استقلال نمی توانند کارایی لازم را داشته باشند. جا افتادن در تیمی مثل استقلال که میلیون ها طرفدار دارد سخت است و مهم. به عنوان مثال بازی هر تیمی به جز استقلال و پرسپولیس در طول سال نهایتاً 4 بار پخش مستقیم دارد که آن هم مقابل همین استقلال و پرسپولیس است، اما بازی هر کدام از تیم های استقلال و پرسپولیس در طول یک سال 30 تا 40 بار پخش مستقیم می گردد و این فقط یکی از تفاوت های بازی کردن در این دو تیم با تیم های دیگر است. پس بازی کردن در این دو تیم ظرفیت های بالای روانی می خواهد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "باید به فکری فرصت مناسب داد، استقلال شانس خوبی برای قهرمانی دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باید به فکری فرصت مناسب داد، استقلال شانس خوبی برای قهرمانی دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید