اکران بازی ایران و عراق لغو شد، بازگشت مبلغ بلیت های فروخته شده!

به گزارش وبلاگ مستر، اکران فوتبال در سالن های سینما همزمان با بازی های مهم تیم ملی ایران در مرحله مقدماتی جام جهانی فوتبال، یکی از تمهیداتی بود که از هفته گذشته در دستور کار بعضی سینماداران نهاده شد تا حکم تنفس مصنوعی برای خروج سالن های سینما از رکود کرونایی را داشته باشد.

اکران بازی ایران و عراق لغو شد، بازگشت مبلغ بلیت های فروخته شده!

اکران این بازی ها اما از همان گام نخست دست اندازهایی را پیش روی خود داشت که درخواست حق پخش از سوی فدراسیون فوتبال یکی از این دست اندازها بود.

در تازه ترین نمونه و تنها یک روز پس از آنکه اعلام شد سینماها مجوزهای لازم برای میزبانی از علاقمندان فوتبال را دریافت نموده اند و در حالی که استقبال خوبی از پیش فروش بلیت بازی ایران و عراق اجرا شده بود، تنها چند ساعت مانده به آغاز این بازی، اکران آن در سینماها به طور کامل لغو شد.

سامانه سینماتیکت به عنوان متولی فروش بلیت های این بازی در اطلاعیه ای در این زمینه نوشت: با عرض پوزش پخش مسابقه ایران - عراق در سینماهای کشور کنسل شده است. اگر خریدی انجام داده اید، مبلغ به حساب کاربری شما اضافه می گردد. می توانید برای خریدهای بعدی از این مبلغ بهره ببرید یا به وسیله گزینه درخواست برداشت وجه موجود در کیف پول برای بازگشت مبلغ به حساب بانکی خود اقدام نمایید.

هنوز مراجع رسمی توضیحی درباره دلایل لغو ناگهانی اکران این بازی در سینماها ارائه ننموده اند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "اکران بازی ایران و عراق لغو شد، بازگشت مبلغ بلیت های فروخته شده!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اکران بازی ایران و عراق لغو شد، بازگشت مبلغ بلیت های فروخته شده!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید