اطلاعیه سمپاد درباره آزمون های مدارس تیزهوشان، فردا و پس فردا آزمون ها برگزار می گردد

به گزارش وبلاگ مستر، آزمون های ورودی پایه های هفتم و دهم مدارس استعداد های درخشان سال تحصیلی 1401-1400، در روز های پنجشنبه 20 خرداد و آدینه 21 خرداد 1400 برگزار می گردد و بر همین اساس سازمان ملی پرورش استعداد های درخشان، اطلاعیه ای را صادر نموده است.

اطلاعیه سمپاد درباره آزمون های مدارس تیزهوشان، فردا و پس فردا آزمون ها برگزار می گردد

به گزارش گروه اجتماعی وبلاگ مستر، آزمون های ورودی پایه های هفتم و دهم مدارس استعدادهای درخشان فردا و پس فردا برگزار می گردد و بر همین اساس سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان، اطلاعیه ای را صادر نموده است.

در این اطلاعیه آمده است: داوطلبان گرامی، ضمن آرزوی سلامتی برای شما به اطلاع می رساند آزمون های ورودی پایه های هفتم و دهم مدارس استعدادهای درخشان سال تحصیلی 1401-1400، در روزهای پنجشنبه 20 خرداد 1400 و آدینه 21 خرداد 1400 در سراسر کشور برگزار می گردد.

ضروری است داوطلبان در هنگام ورود به حوزه های برگزاری آزمون، کارت ورود به جلسه و شناسنامه خود را همراه داشته باشند و از به همراه آوردن تلفن همراه و اشیای قیمتی خودداری کنند.

محتوای آزمون پایه هفتم استعداد تحلیلی است و هر یک از داوطلبان به سؤالات چهارگزینه ای دو دفترچه که هرکدام شامل 60 سؤال می باشد، پاسخ خواهند داد.

زمان پاسخگویی به دفترچه شماره یک 75 دقیقه و زمان پاسخگویی به دفترچه شماره دو 25 دقیقه است.

در آزمون پایه دهم، هریک از داوطلبان به سوالات چهارگزینه ای دو دفترچه که هر کدام شامل 50 سؤال است، پاسخ خواهند داد. زمان پاسخ گویی به دفترچه شماره یک با سؤالات استعداد تحلیلی 50 دقیقه و زمان پاسخگویی به دفترچه شماره دو با سؤالات استعداد تحصیلی 70 دقیقه است.

ضروری است دانش آموزان هنگام ورود و خروج ازحوزه های برگزاری آزمون، پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "اطلاعیه سمپاد درباره آزمون های مدارس تیزهوشان، فردا و پس فردا آزمون ها برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اطلاعیه سمپاد درباره آزمون های مدارس تیزهوشان، فردا و پس فردا آزمون ها برگزار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید