ارومیه خاستگاه صدای هنر، توانایی و استعداد ایرانیان می شود

به گزارش وبلاگ مستر، خبرنگاران/آذربایجان غربی مسئول اجرایی جشنواره ارومیه صدا از میزبانی ارومیه در رقابت برترین استعداد و هنرهای ایران ،تحت عنوانارومیه صدا خبر داد.

ارومیه خاستگاه صدای هنر، توانایی و استعداد ایرانیان می شود

محسن قلی پور امروز 20 اردیبهشت در نشست خبری با اصحاب رسانه از کلیدخوردن عملیات اجرایی این جشنواره از ابتدای سال جاری خبرداد و شرح داد:جشنواره ارومیه صدا با رویکرد نمایش صدای برخواسته از هنر، استعداد و توانایی هر ایرانی و با حمایت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی و با رعایت تمامی موازین و چارچوب های قانونی کشور برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به ویژگی منحصر به فرد این جشنواره نسبت به جشنواره های مشابه، اضافه نمود: برای شرکت در رقابت های برترین های ایران ارومیه صدا هیچ محدودیت سنی و رشته ای وجود ندارد هر فردی در هر زمینه هنری، ورزشی، کارآفرینی و شغلی می تواند توانایی خود را در صحنه این جشنواره به نمایش بگذارد.

قلی پور با بیان اینکه علی رغم آغاز نشدن رسمی جشنواره ارومیه صدا تا به امروز بیش از 2000 نفر از سراسر ایران و برخی کشورهای همسایه جهت شرکت در جشنواره اعلام آمادگی کرده اند، اضافه نمود : از این میان 300اثر پس از تایید نهایی در صفحه اینستاگرامی جشنواره بازنشر یافته است و سایر علاقه مندان به شرکت در جشنواره نیز می توانند با ارسال آثار خود به پیج اینستاگرامیURMIASEDA ودریافت فرم ثبت نام، نسبت به نام نویسی در رقابت برترین های ایران اقدام کنند.

وی ادامه داد: زمان دقیق برگزاری این جشنواره نیز پس از سرانجام بحران کرونا به اطلاع عموم خواهد رسید.

مسئول اجرایی جشنواره ارومیه صدا با تاکید بر اینکه ارزیابی و داوری آثار ارسالی در هر حوزه به صورت تخصصی صورت خواهد گرفت، مطرح نمود: شرکت کنندگان در هر بخش از جشنواره ارومیه صدا بصورت تخصصی و توسط داوران مطرح کشوری و در مقایسه با هم صنف های خود ارزیابی خواهند شد و برای هر بخش به صورت مجزا نفرات برتر اعلام خواهد شد.

به گزارش وبلاگ مستر، وی با اشاره به ظرفیت های مرزی و گردشگری آذربایجان غربی، گفت: نمایش هنر و توانایی افراد در قالب جشنواره ارومیه صدا می تواند نقش موثری در جهت توسعه گردشگری و رونق اقتصادی استان داشته باشد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "ارومیه خاستگاه صدای هنر، توانایی و استعداد ایرانیان می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ارومیه خاستگاه صدای هنر، توانایی و استعداد ایرانیان می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید