چهلمین سال فارغ التحصیلی دانش آموختگان دوره دهم دانشگاه شریف برگزار می گردد

به گزارش وبلاگ مستر، گردهمایی بزرگ فارغ التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف همراه با بزرگداشت چهلمین سال فارغ التحصیلی دانش آموختگان دوره دهم (ورودی سال 1354) دی ماه امسال برگزار می گردد.

چهلمین سال فارغ التحصیلی دانش آموختگان دوره دهم دانشگاه شریف برگزار می گردد

به گزارش گروه دانشگاه وبلاگ مستر، به نقل از دانشگاه شریف، گردهمایی بزرگ فارغ التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف همراه با بزرگداشت چهلمین سال فارغ التحصیلی دانش آموختگان دوره دهم (ورودی سال 1354) دی ماه امسال با حضور بیش از هزار و 500 نفر از فارغ التحصیلان این دانشگاه برگزار خواهد شد.

انجمن فارغ التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف هر ساله به منظور تقویت ارتباط فارغ التحصیلان، گردهمایی سالانه فارغ التحصیلان این دانشگاه را به میزبانی دانش آموختگان چهل سال قبل برگزار می نماید.

این انجمن از سال 1389 هر ساله، جشنی به مناسبت چهلمین سالگشت فارغ التحصیلی دانش آموختگان هر دوره دانشگاه به میزبانی آن ها و با مشارکت کلیه فارغ التحصیلان برپا می نماید. در سال 1389 و به میزبانی دوره اولی ها (ورودی های 1345)، دانشگاه صنعتی شریف شاهد نخستین گردهمایی بود و تا سال گذشته، نه دوره از این رویداد با حضور تقریبی هزار و 500 نفر از دانش آموختگان و خانواده های آن ها برگزار شده است.

تقویت رابطه فارغ التحصیلان دوره های مختلف با سایر فارغ التحصیلان و انجمن فارغ التحصیلان و تقویت احساس تعلق به دانشگاه از دستاورد های برگزاری این جشن ها است. همچنین تشریح اثر و نقش دانش آموختگان دانشگاه در توسعه صنعتی کشور هدف دیگر برگزاری این رویداد عنوان شده است.

لازم به ذکر است، در حاشیه این رویداد کتابی حاوی مشخصات و اطلاعات دانش آموختگان هر دوره منتشر شده و دستاورد های آن ها در توسعه صنعتی کشور و پیشبرد علم و فناوری در ایران و دنیا به آگاهی جامعه دانشگاهی کشور و به ویژه دانشجویان می رسد.

برگزاری دهمین گردهمایی فارغ التحصیلان به میزبانی دانش آموختگان دوره دهم که در سال 1354 به دانشگاه وارد شده اند، 13 دی ماه امسال در دانشگاه صنعتی شریف برگزار خواهد شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "چهلمین سال فارغ التحصیلی دانش آموختگان دوره دهم دانشگاه شریف برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چهلمین سال فارغ التحصیلی دانش آموختگان دوره دهم دانشگاه شریف برگزار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید