نحوه تعیین شدن نفر اعزامی به مسابقات کشتی قهرمانی آسیا اعلام شد

به گزارش وبلاگ مستر، کادر فنی تیم ملی کشتی آزاد نحوه چگونگی انتخاب نفر اعزامی وزن 57 کیلوگرم به مسابقات قهرمانی آسیا در مغولستان را بیان کرد.

نحوه تعیین شدن نفر اعزامی به مسابقات کشتی قهرمانی آسیا اعلام شد

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ مستر به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، پس از اینکه رضا اطری فینالیست وزن 57 کیلوگرم رقابت های کشتی آزاد قهرمانی کشور و مرحله اول چرخه انتخابی تیم ملی، صبح امروز به سر وزن قانونی نرسید و حضور در فینال این مسابقات را از دست داد، کادر فنی تصمیم خود را در خصوص اعزام نفر برتر این وزن به رقابت های قهرمانی آسیا در مغولستان بر اساس چرخه انتخابی تیم ملی را به توضیح زیر خاطرنشان کرد.

1- بر اساس چرخه انتخابی تیم ملی برنده ملاقات فینال رقابت های قهرمانی کشور، راهی مسابقات قهرمانی آسیا خواهد شد و به علت اینکه در این وزن فینالی برگزار نشده، باید با برگزاری یک مسابقه چرخه انتخابی تیم ملی به درستی اجرا شود.

2- آقای رضا مؤمنی از مازندران بعنوان نفر اول این مسابقات شناخته می شود و امتیاز وی در جدول لحاظ می شود.

3- برنده آقایان علی خرم دل و از تهران و احمد محمدنژاد جوان از خراسان رضوی بعنوان بازنده های رضا اطری که در ملاقات رده بندی حضور دارند، بعنوان نماینده برتر کشتی گیران بالای جدول با رضا مؤمنی کشتی خواهد گرفت و برنده این کشتی نفر اعزامی به رقابت های قهرمانی آسیا در مغولستان خواهد بود.

4- ملاقات فوق امشب و پس از برگزاری رقابت های فینال و رده بندی پنج وزن نخست، ما بین ملاقاتهای نیمه نهایی پنج وزن دوم برگزار می شود.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "نحوه تعیین شدن نفر اعزامی به مسابقات کشتی قهرمانی آسیا اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نحوه تعیین شدن نفر اعزامی به مسابقات کشتی قهرمانی آسیا اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید