خبر مهم درباره استخدام های جدید ، زمان برگزاری آزمون اعلام شد

به گزارش وبلاگ مستر، خبرنگاران : آگهی ثبت نام برای هشتمین آزمون استخدامی دستگاه های دولتی در مردادماه منتشر می گردد که حدود 40 هزار نفر در این آزمون استخدامی جذب خواهند شد.

خبر مهم درباره استخدام های جدید ، زمان برگزاری آزمون اعلام شد

به گزارش وبلاگ مستر به نقل از خبرآنلاین، جمشید انصاری، رییس سازمان اداری و استخدامی کشور گفت: آگهی ثبت نام برای هشتمین آزمون استخدامی دستگاه های دولتی در مردادماه منتشر می گردد که حدود 40 هزار نفر در این آزمون استخدامی جذب خواهند شد.

رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور اضافه نمود: آزمون دیگری برای جذب نیرو در وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برگزار می گردد که به منظور کسب تجربه، مقرر است این سنجش توسط مرکز آزمون وزارتخانه مذکور برگزار و حدود 2400 نفر از نیروهای قرارداد خرید خدمت جذب شوند.

انصاری اضافه نمود: در صورتی که آگهی استخدامی دستگاه های دولتی تا پیش از 20 مرداد منتشر گردد، آزمون آن در اواخر شهریورماه یا نیمه اول مهرماه برگزار می گردد.

وی در جواب این سوال که با توجه به شیوع ویروس کرونا امکان برگزاری آزمون استخدامی وجود دارد؟ شرح داد: در حال حاضر آگهی منتشر و ثبت نام از داوطلبان به عمل می آید تا تعداد داوطلبان معین گردد.

معاون رئیس جمهوری با بیان اینکه برای برگزاری آزمون تمام پروتکل های مورد نظر وزارت بهداشت رعایت می گردد، ادامه داد: ممکن است گروه های مختلف شغلی جدا شده و آزمون، به جای یک نوبت در در دو نوبت برگزار گردد.

انصاری توضیح داد: تا زمان برگزاری آزمون استخدامی، سازمان سنجش آزمون هایی را برگزار خواهد نمود که تعداد داوطلبان آن بیشتر از آزمون استخدامی خواهد بود بنابراین تجارب لازم به دست می آید.

منبع: اقتصادنیوز

به "خبر مهم درباره استخدام های جدید ، زمان برگزاری آزمون اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبر مهم درباره استخدام های جدید ، زمان برگزاری آزمون اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید