حرف ها و اشک های مادر مهدی قایدی پس از گل پسرش در تیم ملی

به گزارش وبلاگ مستر، مادر مهاجم جوان تیم ملی گفت: از روزی که پسرم به اردوی تیم ملی رفته هنوز نتوانسته ام با او صحبت کنم و به شدت دلتنگش هستم.

حرف ها و اشک های مادر مهدی قایدی پس از گل پسرش در تیم ملی

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ مستر، مهدی قائدی در مسابقه با تیم ملی کامبوج در نیمه دوم فرصت حضور در میدان را پیدا کرد و پیروز شد در مدت زمان اندک حضورش در ترکیب تیم ملی، ضمن ارسال یک پاس گل و دریافت یک پنالتی، یک گل هم به زیبایی هرچه تمامتر وارد دروازه تیم ملی کامبوج کند.

این بازیکن در دومین تجربه رسمی خود در دیدارهای تیم ملی بزرگسالان 34 دقیقه وقت داشت. او پیش از این 7 دقیقه هم مقابل بحرین به میدان رفته بود. دیداری که با نتیجه 0-3 به سود تیم ملی کشورمان به خاتمه رسید. مادر مهدی قائدی که به شدت دلتنگ فرزندش شده است درباره پسرش صحبت های جالبی نموده است که در زیر می خوانید:

پس از بازی کامبوج توانستید با مهدی صحبت کنید؟

خیر! هنوز با او حرف نزده ام. در واقع از وقتی به بحرین رفته فرصتی به دست نیامده که بتوانم با او صحبت کنم. پسرم درگیر اردوی تیم ملی است و من هم نمی خواهم با تماس تلفنی تمرکزش را به هم بزنم.

ولی پیگیر مسابقاتش هستید؟

بله! البته! در بازی قبلی مقابل بحرین، آخر بازی به میدان رفت و برایش دعا کردم. ولی خوب؛ نتوانست کاری بکند. در بازی با کامبوج از تماشای بازی او ذوق می کردم. وقتی گل زد از شادی اشک ریختم.

چرا اشک؟

به هر حال من مادر هستم. وقتی راضیی پسرم را می بینم نمی توانم مانع سرازیر شدن اشکم شوم. انشاالله دعا می کنم باز هم در ادامه مسابقات پیروز باشد.

می دانید اعضای تیم ملی رابطه خیلی خوبی با پسرتان دارند و اکثرشان می گویند که قایدی را دوست داریم؟

خدا را شکر می کنم که پسرم رابطه خوبی با دوستانش دارد. امیدوارم به همین شکل باعث شادی هم تیمی هایش و مردم ایران گردد.

فوتبالش چطور بود؟

هزار ماشالله در همان زمان اندکی که به میدان رفت، توانست یک پاس گل بدهد، یک پنالتی بگیرد و یک گل زیبا هم بزند.

انتظار گلزنی مهدی را هم داشتید؟

اتفاقا وقتی به زمین رفت پیش بینی کردم که گل نهم و دهم را مهدی می زند که البته زننده گل نهم بود.

فکر می کنید بهتر نبود از ابتدا مقابل کامبوج بازی می کرد؟

من اصلاً در این باره نمی توانم نظر بدهم. اینها دست سرمربی تیم ملی است. اگر صلاح بدانند هر چقدر لازم باشد به مهدی بازی می دهند. من فقط دعا می کنم به حق فاطمه زهرا(س) در کارش پیروز باشد.

پیامی برای پسرتان دارید که از این طریق به او منتقل گردد؟

فقط دعا می کنم و امیدوارم در همه مراحل زندگی پیروز باشد و کنار خانمش بتواند راضی زندگی کند. همواره بدرخشد و در اوج باشد.

حرف به جامانده؟

امیدوارم تیم ملی در بازی آخرش پیروز از زمین خارج گردد و مهدی و هم تیمی هایش بتوانند به مرحله بعد صعود نمایند تا دل مردم شاد گردد. چون می دانم چقدر مردم تیم ملی فوتبال را دوست دارند.

چطور؟

بعد از بازی با کامبوج، خیلی ها به من تلفن کردند و بابت گلزنی مهدی تبریک گفتند. هر بار که با کسی حرف می زدم از اینکه می دیدم هموطنانم چقدر راضیند احساس خیلی خوبی داشتم. انشاالله سه شنبه شب هم همین راضیی ها دوباره تکرار گردد.

خبر ورزشی

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "حرف ها و اشک های مادر مهدی قایدی پس از گل پسرش در تیم ملی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حرف ها و اشک های مادر مهدی قایدی پس از گل پسرش در تیم ملی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید