جریمه بازیکن آلومینیوم و محکومیت داداش زاده از سوی کمیته اخلاق

به گزارش وبلاگ مستر، کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال چهار رای مربوط به شکایات مختلف را بیان کرد.

جریمه بازیکن آلومینیوم و محکومیت داداش زاده از سوی کمیته اخلاق

به گزارش وبلاگ مستر و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، باتوجه به شکایت از بهزاد داداش زاده و قطعیت محکومیت، وی به انجام پنج جلسه آموزشی رایگان بازیکنان فوتبال رده های پایه شهرستان قدس استان تهران محکوم و از هرگونه فعالیت در حوزه فوتبال و شرکت در مسابقات و ورود به استادیوم ها منع شد.

سید میثم آقایی (بازیکن تیم آلومینیوم اراک) طبق رای صادره به پرداخت پنجاه میلیون ریال جزای نقدی محکوم شد. وی از هرگونه فعالیت در حوزه فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی و شرکت در مسابقات و ورود به استادیوم منع شد.

سجاد هاشمی به عنوان مربی دروازه بانان تیم نوآوران (لیگ دسته دوم استان تهران) به پرداخت شصت میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. (پرداخت نیمی از حکم به مدت یک سال تعلیق است که در صورت اخذ مدرک مربیگری نیمی از محکومیت بخشوده خواهد شد) وی از هرگونه فعالیت در حوزه فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی و شرکت در مسابقات و ورود به استادیوم منع شد.

کیانوش شیرپور دورودخانی بازیکن تیم فوتسال گیتی پسند اصفهان به پرداخت یکصد میلیون ریال جزای نقدی محکوم شد. وی از هرگونه فعالیت در حوزه فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی و شرکت در مسابقات و ورود به استادیوم منع شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "جریمه بازیکن آلومینیوم و محکومیت داداش زاده از سوی کمیته اخلاق" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جریمه بازیکن آلومینیوم و محکومیت داداش زاده از سوی کمیته اخلاق"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید