بسته اصلاحی جابجایی فیفا در فدراسیون فوتبال بررسی شد

به گزارش وبلاگ مستر به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال در ابتدای این نشست پس از تشریح مکاتبات و دستورالعمل های فیفا در خصوص اهمیت فعالیت سامانه شناسنامه الکترونیک همچنین اتاق تهاتر ، دبیرکل فدراسیون فوتبال ضمن تاکید بر ضرورت توجه جدی به این موضوع گفت:فدراسیون فوتبال باید مرجع کلیه اطلاعات مرتبط با عوامل فعال در این حوزه باشد.

بسته اصلاحی جابجایی فیفا در فدراسیون فوتبال بررسی شد

مهدی محمد نبی همچنین گفت:لازم است در راستا اجرای این پروژه از نخبگان فعال در فدراسیون و سازمان لیگ استفاده کنیم و با ترسیم چارت و نقشه راه معین با همکاری واحد های فناوری اطلاعات فدراسیون و سازمان لیگ همینطور کمیته عضوگیری ، دپارتمان بین الملل، کمیته شرایط بازیکنان به همراه هیات های فوتبال و باشگاهها کار را به نتیجه برسانیم. بسته اصلاحی مد نظر فیفا با تکیه بر اهمیت دو موضوع اتاق تهاتر و شناسنامه الکترونیک عوامل فوتبال در واقع نقشه راهی است که به رشد و توسعه فوتبال در کشور کمک می کند. ظرفیت اجرای این پروژه در فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ وجود دارد و تنها لازم است با تعامل و پیگیری مستمر این کار را به نتیجه نهایی برسانیم.

در ادامه این نشست پس از تبادل نظر و ارائه گزارش های مربوطه در خصوص فعالیت های اجرا شده در این حوزه دبیرکل فدراسیون فوتبال بر ضرورت برگزاری جلسات مستمر به منظور بررسی پیشرفت کار و تشریح همچنین تقسیم وظایف حوزه های مرتبط تا حصول نتیجه نهایی در کوتاه ترین زمان ممکن تاکید کرد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "بسته اصلاحی جابجایی فیفا در فدراسیون فوتبال بررسی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بسته اصلاحی جابجایی فیفا در فدراسیون فوتبال بررسی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید