بازداشت مامور حراست ضارب زن آبادانی، عوامل پخش فیلم دستگیر می شوند

به گزارش وبلاگ مستر، خبرنگاران:دادستان آبادان می گوید مامور حراستی که با دختر آبادانی درگیر شده روانه زندان شده و پخش کنندگان فیلم نیز به زودی دستگیر می شوند.

بازداشت مامور حراست ضارب زن آبادانی، عوامل پخش فیلم دستگیر می شوند

به گزارش وبلاگ مستر،حمید مردانی پور پنجشنبه شب در گفت وگو با خبرنگار ایرنا گفت:بر اساس گزارش مرجع انتظامی و قاضی کشیک روز گذشته خانمی با هویت معلوم به یکی از منازل شرکت نفت در منطقه بریم مراجعه و در بدو ورود با پسری روبرو و با آن درگیر و در نهایت با وسیله برنده پسر را مجروح کرد.

وی افزود: اهالی منزل در ادامه سعی کرده اند مانع ورود این خانم به خانه شوند که تلاششان بی فایده بوده و در نهایت با این خانم درگیر می شوند.

وی افزود: 2 خانمی که در منزل بودند با وی درگیر و وی را از ناحیه صورت مجروح کرده و درگیری به خارج از منزل کشیده می شود.

مردانی پور گفت:ماموران حراست و انتظامی پس از اطلاع در محل حاضر و همه افراد را دستگیر کردند.

وی افزود:پس از تحقیقات انجام شده خانم مهاجم با قرار قانونی آزاد و برای مداوا به مرکز درمانی اعزام شد و مامور حراست نیز توسط قاضی احضار و روانه زندان شد.

دادستان آبادان گفت:افرادی که فیلم این حادثه را در فضای مجازی منتشر کرده اند به زودی دستگیر خواهند شد و برخورد لازم با آنها صورت خواهد گرفت.

وی گفت:دستگاه قضایی با تعامل با سایر دستگاه امنیتی و انتظامی با افرادی که قصد دارند با استفاده از فضای مجازی آسایش اجتماعی شهرستان را ملتهب کنند برخورد خواهد کرد.

انتشار فیلمی از درگیری خانوادگی یک زن در آبادان در فضای مجازی خبر ساز و عده ای هم بدون اطلاع از ماجرا برای این درگیری خانوادگی سناریو سازی کردند.

منبع: اقتصادنیوز

به "بازداشت مامور حراست ضارب زن آبادانی، عوامل پخش فیلم دستگیر می شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازداشت مامور حراست ضارب زن آبادانی، عوامل پخش فیلم دستگیر می شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید