ازدواج بازیگر مجذوب کننده ترکیه با دختر ایرانی !

به گزارش وبلاگ مستر، براساس آخرین اخبار رابطه عاشقانه و صمیمی میان اوزجان دنیز و سمر دادگر نزدیک به ازدواج شد.

ازدواج بازیگر مجذوب کننده ترکیه با دختر ایرانی !

اوزجان دنیز متولد سال 1972 میلادی است. اوزجان دنیز یکی از خواننده های ترک است. اوزجان دنیز با یک دختر ایرانی ازدواج نموده است. اوزجان دنیز از همسرش اولش جدا نموده است. در ادامه اطلاعات بیشتری درباره زندگی اوزجان دنیز را می خوانید.

اوزجان دنیز یکی از معروف ترین و سرشناس ترین خوانندگان تریکه است که بعد از جدایی از همسر اولش با یک مدل ایانی به نام سمر دادگر رابطه عاشقانه را شروع نموده و به تازگی تصمیم خود را برای ازدواج گرفته اند.

اوزجان دنیز و فیضا اکتان در سال 2018 ازدواج کردند و این ازدواج یک سال بعد به انتها رسید. حاصل این ازدواج یکساله پسری به نام کوزی است که به همراه مادرش فیضا زندگی می نماید.

از سال 2019 به بعد تا به امروز اوزجان دنیز با همسر سابقش بر سر حضانت پسرشان و مسائل دیگری نظیر ویلایی که در آن زندگی می کردند، ماشینی که فیضا اکتان از آن استفاده می کرد و… در تنش هستند.

در میان همین درگیری ها با فیضا آکتان، ناگهان خبرهایی مبنی بر رابطه عاشقانه و صمیمی میان اوزجان دنیز و سمر دادگر منتشر شد.

سپس اوزجان دنیز با انتشار پستی در شبکه اجتماعی اینستاگرام با محتوای زمانی که همه چیز را از دست دادم، در همان لحظه پیدایت شد.

تو وجدانی، بهاری، دریایی، شنی… تو با قلب کوچکت در مقابل جهان می ایستی… چه خوب که اینقدر سرسخت، شکیبا و قدرتمند هستی… تو نادر و بی همتایی بر تمامی شایعات مهر تایید زد. در پی آن سمر دادگر نیز با کامنت عاشقانه ای که برای پست اوزجان دنیز گذاشت رسما این رابطه عاشقانه را تایید و علنی کردند.

سمر دادگر یک دختر ایرانی است که در سال 1994 به جهان آمده و تقریبا 22 سال از اوزجان دنیز کوچکتر است. این دختر ایرانی در حال حاضر در کشور ترکیه زندگی می نماید و یک طراح لباس است که در زمینه مدلینگ نیز فعالیت دارد. با توجه به شایعات و اخبار منتشر شده سمر دادگر و اوزجان دنیز رابطه عاشقانه خود را از تابستان گذشته شروع نموده اند.

منبع: رکنا

به "ازدواج بازیگر مجذوب کننده ترکیه با دختر ایرانی !" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ازدواج بازیگر مجذوب کننده ترکیه با دختر ایرانی !"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید