6 نکته برای ارسال بسته با پیک موتوری اسنپ باکس

به گزارش وبلاگ مستر، این روزها پیک موتوری آنلاین به خاطر سرعت بالا و امنیت به ساده ترین و کارآمدترین روش ارسال بسته تبدیل شده است. شهروندان شهرهای شلوغ در سراسر جهان همواره با معضل ترافیک و آلودگی هوا روبه رو هستند و با راهکارهای هوشمند در زمینه حمل ونقل در سال های اخیر توانسته اند بخشی از این معضلات را کم نمایند.

6 نکته برای ارسال بسته با پیک موتوری اسنپ باکس

کسب وکارهایی که ارسال و دریافت بسته یکی از فعالیت های روزمره آن هاست، کسانی که باید اسناد و مدارکی را به سرعت از نقطه ای به نقطه ای دیگر ارسال نمایند و همینطور کسانی که ترجیح می دهند به جای استفاده از خودروی شخصی بسته های خود را به دست پیک موتوری بسپارند، می توانند از سرویس ارسال بسته اسنپ استفاده نمایند.

اسنپ باکس، سرویس ارسال بسته سوپر اپلیکیشن اسنپ، با قیمت های ارزان، تضمین امنیت و پشتیبانی 24 ساعته نزدیک به سه سال است که در این زمینه خدمت رسانی می نماید.

موتورهای سرویس اسنپ باکس، ظرفیت و شرایط مشخصی برای حمل و جابه جایی بسته ها دارند. پیش از آنکه اسنپ باکس را درخواست کنید، حتما به این نکات توجه داشته باشید تا بسته های شما بدون دردسر به مقصد برسند.

نکاتی که باید پیش از ارسال بسته با اسنپ باکس رعایت کنید:

1. وزن و ابعاد بسته ارسالی را میزان بگیرید:

در صورتی که می خواهید بسته ای را با اسنپ باکس ارسال کنید، توجه داشته باشید که پیک های موتور این سرویس در جابه جایی بار محدودیت وزن و ابعاد دارند. پیک موتوری اسنپ می تواند بسته هایی تا سقف 25 کیلوگرم را در شهر جابه جا کند. ابعاد بسته شما هم نباید بیش از 45*45*45 باشد. اگر می خواهید بسته شما حتما با باکس های مخصوص ارسال گردد، به وسیله اپلیکیشن اختصاصی اسنپ باکس، درخواست سرویس با جعبه را ثبت کنید.

2. بسته بندی مرسوله را خودتان انجام دهید:

اگر مرسوله شما احتیاج به بسته بندی خاصی دارد، حتما پیش از درخواست سرویس اسنپ باکس، خودتان آن را بسته بندی کنید. اگر محتویات بسته شکستنی است، حتما آن را در پوششی مثل نایلن حباب دار بپیچید و بعد آن را در یک جعبه سبک قرار دهید. برای اطمینان از باز نشدن بسته طی جابه جایی با پیک موتویر حتما آن را تا جای ممکن محکم بسته بندی کنید.

3. ارسال اسناد و اشیاء قیمتی ممنوع:

پیک موتوری اسنپ باکس از حمل اسنادی مثل چک، سفته، پول نقد، طلا و اوراق بهادار و اشیاء قیمتی معذور است و در صورت ارسال مسئولیت هر نوع خسارت احتمالی به عهده خود شما خواهد بود.

4. مرسوله خلاف قانون، ممنوع:

اسنپ باکس از حمل مرسولات ممنوعه و همینطور مواد محترقه و مایعات و جامدات آتش زا معذور است و مسئولیت حقوقی و جزایی چنین مرسولاتی به عهده خود شماست.

5. مشخصات گیرنده را کامل و با دقت وارد کنید:

برای امنیت مرسوله خود، حتما مشخصات گیرنده از جمله نام و آدرس او را با دقت و کامل در اپلیکیشن اسنپ وارد کنید. اگر گیرنده به هر دلیلی مرسوله شما را تحویل نگیرد، پیک موتوری اسنپ باکس بسته را به شما برمی گرداند. توجه داشته باشید که اگر می خواهید بسته شما به دست شخص خاصی برسد، حتما نام و نام خانوادگی فرد گیرنده را هنگام درخواست اسنپ باکس، در اپلیکیشن ثبت کنید و از راننده بخواهید در محل، بسته را به شخص مورد نظر تحویل دهد.

6. در انتخاب نحوه پرداخت دقت کنید:

پرداخت هزینه پیک موتوری اسنپ باکس به دو شیوه اعتباری و نقدی و از سوی گیرنده یا فرستند می تواند انجام گردد. از آنجا که حین سفر نمی توانید نوع پرداخت را تغییر دهید، در صورتی که می خواهید پرداخت شما اعتباری انجام گردد، حتما پیش از ثبت درخواست حساب خود را شارژ کنید. اگر قرار است گیرنده هزینه را به صورت نقدی پرداخت کند، حتما از قبل او را در جریان بگذارید.

در صورت بروز هر گونه مشکل در ارسال و دریافت بسته با اسنپ باکس، می توانید با پشتیبانی 24 ساعته اسنپ باکس با شماره 02196642 تماس بگیرید.

منبع: ایرنا زندگی

به "6 نکته برای ارسال بسته با پیک موتوری اسنپ باکس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "6 نکته برای ارسال بسته با پیک موتوری اسنپ باکس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید