هواشناسی 99، 3، 29، پیش بینی رگبار 3 روزه باران در 7 استان

به گزارش وبلاگ مستر، سازمان هواشناسی از بارش پراکنده باران طی امروز و فردا و شنبه آینده در برخی استان ها خبر داد. حداکثر دمای تهران نیز امروز به 38 درجه بالای صفر می رسد.

هواشناسی 99، 3، 29، پیش بینی رگبار 3 روزه باران در 7 استان

تسنیم: بر اساس تحلیل نقشه های همدیدی و آینده نگری سازمان هواشناسی امروز و فردا در شمال آذربایجان غربی، شمال آذربایجان شرقی، اردبیل، شمال زنجان، ارتفاعات البرز در شمال تهران طی ساعات بعدازظهر و اوایل شب رشد ابر، بارش پراکنده، گاهی رعدوبرق و وزش باد پیش بینی می شود. این شرایط روزهای شنبه، یکشنبه و دوشنبه هفته آینده برای شمال آذربایجان غربی و شمال آذربایجان شرقی پیش بینی شده است.

طی سه روز آینده در ارتفاعات جنوب سیستان و بلوچستان و شمال هرمزگان در ساعات بعدازظهر رشد ابر، بارش پراکنده، وزش باد و رعدوبرق پیش بینی می شود.

امروز در جنوب ایلام، خوزستان، بوشهر، قم، جنوب سمنان، شمال اصفهان، جنوب تهران، البرز و شمال مرکزی در بعدازظهر سرعت باد افزایش می یابد و احتمال وقوع پدیده گردوخاک به شکل محلی در برخی مناطق وجود دارد.

به گزارش تسنیم، آسمان تهران امروز غالبا آفتابی، حداکثر دمای 38 درجه بالای صفر و باد در جهت جنوبی با سرعت 13 تا 20 کیلومتر بر ساعت پیش بینی شده است. فردا و شنبه آینده برای تهران دمای 39 درجه بالای صفر پیش بینی شده و یکشنبه و دوشنبه آینده به ترتیب حداکثر دمای پایتخت 36 و 37 درجه خواهد بود.

منبع: توریسم آنلاین

به "هواشناسی 99، 3، 29، پیش بینی رگبار 3 روزه باران در 7 استان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هواشناسی 99، 3، 29، پیش بینی رگبار 3 روزه باران در 7 استان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید