منچسترسیتی 5 - 0 برنلی؛ فرار پپ از بحران

به گزارش وبلاگ مستر، سیتی با ارائه نمایشی فوق العاده با پنج گل برنلی را مغلوب کرد.

منچسترسیتی 5 - 0 برنلی؛ فرار پپ از بحران

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ مستر، شاگردان پپ گواردیولا که در فصل جاری در لیگ برتر نتایج چندان خوبی نگرفته و پرفراز و نشیب ظاهر شده بودند، امشب عملکردی درخشان ارائه داده و با پنج گل در خانه خود برنلی را شکست دادند.

سیتی بازی را بهتر آغاز کرد و در دقیقه پنج و با پاس خوب ایلکای گوندوغان می توانست به گل اول دست یابد، اما ضربه فران تورس از بالای دروازه برنلی به بیرون رفت.

اما لحظاتی بعد سیتی به گل اول دست یافت. روی اشتباه بازیکنان برنلی، این کوین دی بروین بود که ریاض محرز را در محوطه صاحب فرصت کرد و او با ضربه ای دقیق به گوشه دروازه گل اول سیتی را به ثمر رساند.

عملکرد هجومی سیتی ادامه یافت و در دقیقه 21 این تیم به گل دوم هم دست یافت. روی پاس کایل واکر، ریاض محرز در گوشه سمت راست صاحب موقعیت شده و بعد از دریبل بازیکن برنلی و ورود به سمت داخل، در نهایت با ضربه ای دقیق به گوشه دروازه گل دوم را به ثمر رساند.

در ادامه باز هم این سیتی بود که بر بازی تسلط داشت و در نهایت در دقایق خاتمهی نیمه اول یک بار دیگر پیروز به گلزنی شد. ارسال دقیق و فنی دی بروین در سمت چپ به بنجامین مندی رسید و او با ضربه ای دقیق و زمینی به گوشه دروازه پیروز به گلزنی شد.

در لحظات خاتمهی نیمه اول گابریل ژسوس با حرکتی فنی قصد گلزنی داشت، اما ضربه او از گوشه محوطه به بیرون رفت و در نهایت سیتی با رجحان 0-3 راهی رختکن شد.

سیتی نیمه دوم را نیز هجومی آغاز کرد در همان دقایق ابتدایی این کوین دی بروین بود که ضربه ای از راه دور قصد داشت دروازه برنلی را باز کند، اما ضربه او از کنار دروازه به بیرون رفت.

اما در دقیقه 65 سیتی باز هم به گل رسید. پاس تماشایی گابریل ژسوس در درون محوطه، فران تورس صاحب فرصت شده و با یک ضربه زمینی و دقیق پیروز به زدن گل چهارم شد.

اما این خاتمه کار نبود و سیتی باز هم در دقایقی بعد به گل رسید. این بار فیل فودن در سمت چپ با ارسالی تماشایی ریاض محرز را صاحب موقعیت کرد و او با ضربه سر دقیق هت تریک خود را تکمیل کرد.

در لحظات خاتمهی کوین دی بروین در گوشه محوطه با ضربه ای محکم دیرک دروازه برنلی را به لرزه درآورد و در نهابت سیتی با همان پنج گل پیروز شد برنلی را شکست دهد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "منچسترسیتی 5 - 0 برنلی؛ فرار پپ از بحران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "منچسترسیتی 5 - 0 برنلی؛ فرار پپ از بحران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید