خبرنگاران زیدان: مسوولیت شکست تیم با من است

به گزارش وبلاگ مستر، تهران- خبرنگاران- سرمربی تیم فوتبال رئال مادرید، گفت: هیچ بهانه ای برای شکست مقابل والنسیا وجود ندارد و من مسوولیت باخت را می پذیرم و به دنبال راه چاره هایی برای بهبود این شرایط هستم.

خبرنگاران زیدان: مسوولیت شکست تیم با من است

به گزارش وبلاگ مستر، تیم فوتبال رئال مادرید شب گذشته در ملاقات خارج از خانه مقابل والنسیا با شکست سنگین چهار بر یک روبرو شد. سه گل میزبان از روی نقطه پنالتی به دست آمد.

زین الدین زیدان سرمربی کهکشانی ها در نشست خبری پس از این ملاقات، مسوولیت شکست سنگین تیمش را پذیرفت و گفت: بعد از اینکه به گل رسیدیم، گاردمان را پایین آوردیم و سبک بازیمان را تغییر دادیم. بعد از این تغییر همه نوع اتفاقی برای تیم ما رخ داد.

وی ادامه داد: فکر نمی کنم که والنسیا از نظر تاکتیکی بهتر از ما بود، با این حال من مسوولیت شکست را پذیرفته و به دنبال راه چاره برای بهبود این شرایط می گردم. هیچ بهانه ای برای این باخت وجود ندارد. پس از گل اول، مراقبت از دفاع خود را کنار گذاشتیم.

سرمربی تیم فوتبال رئال مادرید در این ملاقات بر خلاف بازی های گذشته، ایسکو و مارسلو را در ترکیب اصلی تیم قرار داد. او در پاسخ به این پرسش که آیا از این تصمیم پشیمان است یا نه، گفت: این دو بازیکن بازیکن رئال هستند و من نیز به همین دلیل آن ها را در ترکیب قرار دادم.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران زیدان: مسوولیت شکست تیم با من است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران زیدان: مسوولیت شکست تیم با من است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید