تساوی استقلال و فجر در نیمه اول

به گزارش وبلاگ مستر، مصاف استقلال و فجرسپاسی در نیمه اول با تساوی بدون گل به خاتمه رسید.

تساوی استقلال و فجر در نیمه اول

به گزارش وبلاگ مستر، بعد از ظهر روز جمعه، در چارچوب هفته چهارم رقابت های لیگ برتر فوتبال، دو تیم استقلال و فجرسپاسی به مصاف هم رفتند که این بازی در پایان نیمه اول با تساوی بدون گل پایان یافت.

در ابتدای این بازی که در ورزشگاه حافظیه شیراز برگزار گشت، استقلال شکل هجومی به خود گرفت و سعی داشت در ابتدای بازی با حملات خود، نبض بازی را به دست بگیرد. در دقیقه 3 این بازی، یامگا فرصت خوبی در محوطه جریمه فجر داشت اما ضربه این بازیکن را دروازه بان تیم فجر مهار کرد.

فجر در ادامه بازی توانست مقداری جلو بکشد و فرصت هایی برای خود خلق کند اما موقعیت های این تیم نتوانست دروازه شاگردان فرهاد مجیدی را تهدید کند.

در دقیقه 19 این بازی، کوین یامگا، روی پاس وریا غفوری در محوطه جریمه فجر فرصت بسیار خوبی برای گلزنی داشت اما ضربه این بازیکن با اختلافی کم از گوشه دروازه به بیرون رفت.

استقلال پس از این فرصت خوب، بازهم به سمت دروازه فجر حمله ور شد اما فرصت های آبی پوشان نتوانست نتیجه بازی را تغییر دهد. هم چنین شاگردان اصغر کلانتری با در دست داشتن توپ در میانه میدان سعی داشتند بازی را مدیریت کنند اما نتوانستند جلوی حمله شاگردان مجیدی را بگیرند.

در پایان تلاش 2 تیم برای تغییر نتیجه ثمری نداشت تا دو تیم در پایان نیمه اول با تساوی بدون گل راهی رختکن شوند.

پیش از آغاز بازی، به دلیل حضور افراد متفرقه و تماشاگران در ورزشگاه، ناظر بازی استقلال و فجرسپاسی دستور به خروج این افراد داده و به همین دلیل بازی با دقایقی تاخیر آغاز شد.

بازیکنان استقلال پیش از مصاف این تیم برابر فجرسپاسی، با حمل بنری با مضمون اسطوره هایی که از یاد نمی فرایند، در سالروز درگذشت 2 پیشکسوت باشگاه استقلال، یاد مرحوم علی دانایی فرد و منصور پورحیدری را گرامی داشتند.

ترکیب استقلال: سید حسین حسینی، محمد دانشگر، حسین مرادمند، سیاوش یزدانی، وریا غفوری، جعفر سلمانی، مهدی مهدی پور، آرش رضاوند، کوین یامگا، امین قاسمی نژاد و رودی ژستد

ترکیب فجرسپاسی: ایمان صادقی، عرفان معصومی، محمد قنبری، علی مولایی، سیروان قربانی، سعید زارع، حمید نعمتی، میلاد احمدی، احمد زنده روح، رضا آقابابایی و محمد کاظمی

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "تساوی استقلال و فجر در نیمه اول" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تساوی استقلال و فجر در نیمه اول"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید