بیانیه باشگاه پرسپولیس درباره محرومیت آل کثیر

به گزارش وبلاگ مستر، این اتفاق با همه ابعاد ناخوشایندی که دارد، قطعا در عزم و اراده تیم عظیم پرسپولیس و کادر فنی بادرایت و بازیکنان غیرتمند آن خدشه ای وارد نخواهد کرد

بیانیه باشگاه پرسپولیس درباره محرومیت آل کثیر

باشگاه پرسپولیس درباره محرومیت پرسپولیس عیسی آل کثیر با صدور بیانیه ای شرحاتی ارائه کرد.

به گزارش ایسنا و به نقل از باشگاه پرسپولیس، در پی صدور حکم عجیب و شوکه کننده کنفدراسیون فوتبال آسیا در خصوص محرومیت عیسی آل کثیر، مهاجم تیم پرسپولیس در آستانه ملاقات حساس این تیم در نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا مقابل النصر عربستان، باشگاه پرسپولیس بیانیه ای به شرح زیر صادر کرد:

آنچه در آستانه بازی مهم و سرنوشت ساز نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا اتفاق افتاده، مصداق کامل تصمیم گیری عجولانه و بدون آنالیز دقیق در فوتبال آسیا به شمار می رود.

محرومیت عیسی آل کثیر در فاصله چند ساعت مانده به بازی نیمه نهایی لیگ قهرمانان، تصمیمی بسیار غیرمنطقی و ناعادلانه از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا به شمار می رود.

در این زمینه باشگاه پرسپولیس در پی درخواست AFC مبنی بر ارائه شرح بابت شادی گل عیسی آل کثیر بعد از گلزنی مقابل نماینده ازبکستان، طی لایحه ای مفصل کلیه موارد مربوط به این نحوه شادی را با جزئیات بیان نمود و مستندات لازم در این زمینه شامل عکس ها و ویدئوهای مربوط به شادی گل های سال های قبل این بازیکن و حتی تصاویر مربوط به برادرزاده عیسی آل کثیر را - که این بازیکن شادی گل خود را همواره تقدیم او نموده است - نیز ضمیمه لایحه دفاعیه خود کرد تا ثابت کند که شادی گل این بازیکن به هیچ وجه ارتباطی با مسائل نژادپرستانه نداشته و مسبوق به سابقه بوده است.

در حالی که انتظار می رفت کنفدراسیون فوتبال آسیا به عنوان عالی ترین مرجع فوتبال در قاره آسیا با آنالیز دقیق موضوع و با در نظر دریافت همه جوانب، رایی عادلانه و مبتنی بر واقعیت اتخاذ کند، کمیته انضباطی این کنفدراسیون بدون توجه به دلایل و مستندات باشگاه پرسپولیس، در اقدامی شتاب زده حکم به محرومیت بازیکن ارزنده تیم پرسپولیس صادر کرد که قطعا با هیچ معیاری مورد قبول جامعه فوتبال، باشگاه پرسپولیس و طرفداران آن نیست.

در این زمینه باشگاه پرسپولیس بدون اتلاف وقت اعتراض خود به این رای را همراه با مستندات کامل ارائه نموده و خواهان اجرای عدالت در خصوص بازیکن ارزشمند تیم پرسپولیس است و تا آخرین لحظه نیز پیگیر احقاق حق تیم پرسپولیس و طرفداران میلیونی اش خواهد بود.

این اتفاق با همه ابعاد ناخوشایندی که دارد، قطعا در عزم و اراده تیم عظیم پرسپولیس و کادر فنی بادرایت و بازیکنان غیرتمند آن خدشه ای وارد نخواهد کرد و برعکس، باعث بالارفتن انگیزه تیم در راه نبرد با نماینده عربستان خواهد بود.

همه اعضای باشگاه و طرفداران میلیونی پرسپولیس، یک دل و یک صدا در کنار بازیکنان و کادر فنی هستیم و حامی عیسی آل کثیر عزیز.

تمامی اقدامات قانونی برای رفع کردن محرومیت ناشی از این حکم انجام خواهد شد و باشگاه به طور کامل پیگیر به انتها رسیدن این پرونده خواهد بود. ضمن اینکه پاداش ویژه ای نیز برای برد تیم در بازی امروز مقابل النصر از سوی هیات مدیره باشگاه در نظر گرفته شده است که کمترین تقدیر از غیرتمندی بازیکنان و کادرفنی تیم عظیم پرسپولیس به شمار می رود.

منبع: عصر ایران

به "بیانیه باشگاه پرسپولیس درباره محرومیت آل کثیر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیانیه باشگاه پرسپولیس درباره محرومیت آل کثیر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید