برداشتن ماسک برای کارکنان آمازون آزاد می گردد

به گزارش وبلاگ مستر، آمازون بیان کرد بزودی الزام ماسک زدن برای کارکنان داخل انبارهای این شرکت که به طور کامل واکسینه شده اند، متوقف می گردد مگر این که قانون چنین مقرراتی را الزامی کند.

برداشتن ماسک برای کارکنان آمازون آزاد می گردد

آمازون در اطلاعیه ای به کارمندانش گفت از روز دوشنبه کارمندان آمازون در آمریکا که به طور کامل واکسینه شده اند، دیگر مجبور نیستند از ماسک در هنگام کار استفاده نمایند مگر این که مقررات ایالتی یا محلی ماسک زدن را الزامی کند.

آمازون در این اطلاعیه گفت کارکنانی که 14 روز یا بیشتر از زمان دریافت دوز دوم واکسنشان گذشته است، واکسینه کامل محسوب می شوند. کارکنان باید یک کپی از کارت واکسن خود را به همراه داشته باشند.

در این اطلاعیه آمده است: از همه کسانی که تدابیر سلامتی مربوط به کووید 19 را رعایت نموده و همچنان ادامه می دهند، بی نهایت تشکر می کنیم. چهارده ماه گذشته راحت نبوده اما مدیران و مشتریان آمازون از فداکاری شما قدردانی می نمایند. بی صبرانه منتظر دیدن لبخند شما هستیم.

آمازون گفت سایر پروتکلهای ایمنی کووید 19 به قوت خود باقی می ماند. این شرکت ماه گذشته اقدامات احتیاطی خاصی را در فضای انبارهایش به کار بست که شامل دستورالعمل به کارمندان برای شست و شوی دست، استفاده از مواد ضدعفونی نماینده دست و رعایت فاصله گذاری اجتماعی بود.

بر اساس گزارش شبکه سی ان بی سی، از زمانی که مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری آمریکا ماه جاری گفت کسانی که به طور کامل واکسینه شده اند نیازی به استفاده از ماسک ندارند، شمار زیادی از شرکتهای خرده فروشی و رستورانها الزام برای استفاده از ماسک را تسهیل نموده اند. کاستکو، والمارت، چیپوتل، تارگت و استارباکس از جمله شرکتهایی بوده اند که الزام در استفاده از ماسک را تغییر داده اند اما برخی دیگر از شرکتها مانند گپ و اولترا بیوتی همچنان احتیاطهای ایمنی را برای مدتی حفظ می نمایند.،ایسنا

منبع: ایران آنلاین

به "برداشتن ماسک برای کارکنان آمازون آزاد می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برداشتن ماسک برای کارکنان آمازون آزاد می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید