هشدار؛ برای دریافت واکسن وارد هیچ سایت و لینکی نشوید

به گزارش وبلاگ مستر، تهران (پانا) - اخیرا پیغام کاربران حاکی از آن است عده ای با فراوری یک پیغام جعلی از مردم می خواهند وارد لینک سایتی به نام سیب شوند تا بتوانند با ثبت نام خود در مرکز بهداشت، واکسن کرونا بگیرند.

هشدار؛ برای دریافت واکسن وارد هیچ سایت و لینکی نشوید

به گزارش وبدا، سامانه سیب به هیچ عنوان در دسترس مردم نیست بلکه فقط مراقبین سلامت و پزشکان می توانند وارد شوند. به هیچ عنوان به بهانه ثبت نام واکسن و ایجاد پرونده وارد سایتی تحت هر عنوانی نشوید.

هیچ تشکیل پرونده ای در شرایط فعلی احتیاج به ثبت نام اینترنتی ندارد و هیچ لینکی برای ثبت نام و پرداخت هزینه صحت ندارد. گول پیغام های مجازی را نخورید.

به هیچ عنوان در این شرایط کرونا برای دریافت واکسن به مراکز بهداشت مراجعه نکنید. چون هنوز واکسیناسیون گروههای جمعیتی آغاز نشده است. اگر خبری گردد، در رسانه ها اعلام عمومی می گردد.

تنها برای تشکیل و استعلام پرونده بهداشتی با شماره تماس نزدیکترین مرکز یا پایگاه یا خانه بهداشت محل سکونتتان تماس بگیرید و از مراقبین سلامت و بهورزان خود شرایط دارا بودن یا نبودن پرونده بهداشتی خود را سوال کنید.

اگر پرونده نداشته باشید یا ناقص باشد مراقبین سلامت در شهرها و بهورزان در روستاها از شما می خواهند جهت تکمیل پرونده مراجعه کنید. پس به هیچ عنوان برای واکسن یا امور غیرمرتبط به مراکز بهداشت مراجعه نگردد.

منبع: خبرگزاری پانا

به "هشدار؛ برای دریافت واکسن وارد هیچ سایت و لینکی نشوید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هشدار؛ برای دریافت واکسن وارد هیچ سایت و لینکی نشوید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید