عباسی: سال 98 یکی از سال های خوب فوتبالی ام بود، نظرها درباره نیمه کاره ماندن لیگ متفاوت است

به گزارش وبلاگ مستر، محمدرضا عباسی، هافبک تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان سال 98 را یکی از سال های خوب فوتبالی اش دانست.

عباسی: سال 98 یکی از سال های خوب فوتبالی ام بود، نظرها درباره نیمه کاره ماندن لیگ متفاوت است

محمدرضا عباسی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ مستر، در خصوص شرایط این روزهای فوتبال ایران گفت: تعطیلی بازی ها اتفاق خوبی نیست و مجبوریم در خانه تمرین کنیم. البته چاره ای هم نیست و با این شرایط، برگزاری تمرین یا بازی ها ریسک بزرگی است. باید منتظر باشیم تا ببینیم بیماری کرونا چه زمانی ریشه کن می گردد.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا موافق تعطیلی بازی های لیگ برتر و نیمه کاره ماندن مسابقات است یا خیر، تأکید کرد: من در این زمینه صاحب نظر نیستم و باید دید مسئولان چه تصمیمی می گیرند. نظرها در خصوص نیمه کاره ماندن لیگ برتر در فصل جاری متفاوت است و هر تیمی ممکن است از این موضوع سود یا ضرر ببیند. فعلاً که بیماری کرونا از بین نرفته و سازمان لیگ و فدراسیون هم تصمیمی اتخاذ نکرده اند. در حال حاضر واقعاً هیچ چیزی در خصوص قطع یا ادامه دادن بازی های لیگ برتر قابل پیش بینی نیست.

هافبک ذوب آهن راجع به عملکردش در سال 1398 گفت: پارسال یکی از سال های خوب فوتبالی ام بود و امیدوارم سال 99 برایم بهتر از سال گذشته باشد.

عباسی در خصوص حضور رادولوویچ در ذوب آهن هم اعلام نمود: رادولوویچ مربی خوبی است که در کارش جدی است و شرایط تیم ما با این مربی بهتر شده است. امیدوارم در ادامه لیگ نتایج خوبی بگیریم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "عباسی: سال 98 یکی از سال های خوب فوتبالی ام بود، نظرها درباره نیمه کاره ماندن لیگ متفاوت است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عباسی: سال 98 یکی از سال های خوب فوتبالی ام بود، نظرها درباره نیمه کاره ماندن لیگ متفاوت است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید