نذر خون تا اربعین حسینی، مراکز اهدای خون در تاسوعا و عاشورا در تهران

به گزارش وبلاگ مستر، داوطلبان اهدای خون در روزهای تاسوعا و عاشورا می توانند به 11 مرکز اهدای خون در استان تهران مراجعه کنند.

نذر خون تا اربعین حسینی، مراکز اهدای خون در تاسوعا و عاشورا در تهران

به گزارش گروه اجتماعی وبلاگ مستر، داوطلبان اهدای خون در تهران برای اهدای خون در روز های تاسوعا و عاشورا می توانند به 11 مرکز اهدای خون در استان تهران مراجعه کنند.

سه مرکز سیار اهدای خون در کنار هشت مرکز ثابت، در روز های تاسوعا و عاشورا میزبان انسان هایی خواهند بود که نجات جان بیماران را در عاشقانه های زندگی خود گنجانده اند.

در روز شنبه هشتم شهریور، مصادف با تاسوعای حسینی، مراکز وصال، ستاری، تهرانپارس و شهرری از ساعت 8 صبح تا 12 شب، مراکز صدر، پیروزی، نارمک و شهریار از ساعت 17 الی 24 و مراکز سیار هیأت عزاداران حسینی شهرستان پیشوا، بیمارستان صدیقه الزهرا (س) دولت آباد شهرری و هیأت عزاداران مساجد غرب ابوذر در منطقه 17، از ساعت 17 الی 24 بامداد، آماده خدمت به مردم مهربان و ایثارگر تهرانی هستند.

در روز یک شنبه نهم شهریور، مصادف با عاشورای حسینی، مراکز وصال، ستاری، تهرانپارس و شهرری از ساعت 7 صبح تا 24، مراکز صدر، پیروزی، نارمک و شهریار از ساعت 7 صبح تا 16 و مراکز سیار هیأت عزاداران حسینی شهرستان پیشوا، بیمارستان صدیقه الزهرا (س) دولت آباد شهرری و هیأت عزاداران شهرک امام رضا (ع) منطقه چیتگر از ساعت 7 صبح الی 16، چشم انتظار عاشوراییان نوعدوست در پایتخت خواهند بود.

پویش بزرگ نذر خون با هدف همراهی ارادتمندان به شعائر حسینی با فرهنگ انسانی و الهی اهدای خون از روز تاسوعا و به مدت چهل روز تا اربعین حسینی ادامه خواهد داشت.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "نذر خون تا اربعین حسینی، مراکز اهدای خون در تاسوعا و عاشورا در تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نذر خون تا اربعین حسینی، مراکز اهدای خون در تاسوعا و عاشورا در تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید