خبرنگاران دادستان شاهرود:اصناف برای پیشگیری از سرقت دوربین مداربسته به کارگیرند

به گزارش وبلاگ مستر، شاهرود - خبرنگاران - دادستان عمومی و انقلاب شهرستان شاهرود گفت: تجهیز مناسب مغازه ها به ویژه طلافروشی ها به دوربین های مداربسته موجب ناکامی سارقان می شود.

خبرنگاران دادستان شاهرود:اصناف برای پیشگیری از سرقت دوربین مداربسته به کارگیرند

به گزارش وبلاگ مستر، عبدالجواد پارسافر روز چهارشنبه با اشاره به وقوع سرقت مسلحانه نافرجام از یکی از طلافروشی های سطح شهر شاهرود در روز گذشته ، اضافه کرد: با بررسی ماموران انتظامی ، مشخص شد استفاده مناسب از تجهیزات ایمنی در ناکام ماندن سارقان بسیار موثر بوده است.

وی به برگزاری نشست های پیشگیری از وقوع جرم که توسط این دادسرا و ماموران انتظامی اجرا شده ، اشاره کرد و تصریح نمود: در این نشست ها نواقص موجود در طلافروشی ها به آنان گوشزد شده و آموزش های لازم جهت افزایش حفاظت ایمنی داده شد.

پارسافر از تشکیل نشستی در چهارم اسفندماه با حضور صنف طلا فروشان خبر داد و گفت: این نشست با هدف ارائه آموزش های لازم جهت پیشگیری از وقوع جرم ، سرقت و افزایش ایمنی طلا فروشی ها برگزار خواهد شد .

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان شاهرود از تمامی شهروندان به ویژه اصناف خواست در راستای پیشگیری از وقوع جرم نسبت به افزایش تجهیزات ایمنی محل کار خود اقدام نمایند.

سرقت مسلحانه از طلافروشی در شاهرود در روز گذشته به وقوع پیوست که سارقان پیروز به سرقت نشدند.

همچنین بعداز ظهر روز گذشته سارقان با حمله به یک مغازه طلافروشی در بازار سمنان، با تیراندازی به طلافروش و مجروح کردن وی از ناحیه دست، مقداری طلا به سرقت بردند.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران دادستان شاهرود:اصناف برای پیشگیری از سرقت دوربین مداربسته به کارگیرند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران دادستان شاهرود:اصناف برای پیشگیری از سرقت دوربین مداربسته به کارگیرند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید