خبرنگاران حمایت از سرمایه گذاران در بخش های مختلف لازم است

به گزارش وبلاگ مستر، بروجرد - خبرنگاران - استاندار لرستان گفت: حمایت از سرمایه گذاران در بخش های لازم است که در دستور کار قرار گرفته است و دولت به عنوان تسهیل گر سرمایه گذاران را همراهی می نماید.

خبرنگاران حمایت از سرمایه گذاران در بخش های مختلف لازم است

سید موسی خادمی روز شنبه در حاشیه افتتاح و بهره برداری از پل شهدای دانش آموز بروجرد در جمع وبلاگ مستر اضافه نمود: امروز در شهرستان بروجرد دو پروژه به بهره برداری رسید که پروژه نیروگاه هفت مگاواتی که یک طرح زیرساختی در راستای تامین برق بود و دیگری پروژه پل شهدای دانش آموز که ظرف کمتر از 2 سال از پیشرفت 40 درصد به مرحله افتتاح و بهره برداری رسید.

وی اضافه نمود: البته پروژه های نیمه تمام دیگری در شهرستان وجود دارد که در حال پیگیری برای تکمیل هستند که بعضی از پروژه ها به دلیل شیوع کرونا بدون مراسم مورد استفاده قرار می گیرند.

استاندار لرستان با تاکید بر حمایت از سرمایه گذاران بخش خصوصی گفت: در هر جایی که بخش خصوصی سرمایه گذار است ما به عنوان تسهیل گر به یاری می آییم و هر آنچه که احتیاج باشد برای برطرف مسائل کوشش و همکاری خواهیم کرد.

خادمی گفت: اگر اراده بخش خصوصی نباشد ما نمی توانیم کاری کنیم که کارخانه سامان کاشی بروجرد دارای مسائل بانکی است البته در صورت آمادگی و اراده خود سرمایه گذار می توانیم یاری هایی انجام دهیم.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران حمایت از سرمایه گذاران در بخش های مختلف لازم است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران حمایت از سرمایه گذاران در بخش های مختلف لازم است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید