ثبت مورد مشکوک به کرونا ویروس در سلماس

به گزارش وبلاگ مستر، خبرنگاران/آذربایجان غربی مدیر شبکه بهداست و درمان سلماس از بستری یک فرد با علائم مشکوک به کروناویروس در این شهرستان اطلاع داد.

ثبت مورد مشکوک به کرونا ویروس در سلماس

دکتر حمیدرضا جباری در گفت و گو با وبلاگ مستر گفت: ظهر دیروز یک مرد 59 ساله با علائم مشکوک به کروناویروس با مراجعه به بیمارستان مورد معاینه و انجام اقدامات تشخیصی قرار گرفته است و با توجه به علائم بیماری موجود، ضمن بستری فرد نمونه گیری ها و تمهیدات لازم جهت انجام آزمایشات لازم در انستیتو پاستور تهران اجرا شده است.

جباری اظهار کرد: فرد مورد نظر هم اکنون در بخش ویژه ایزوله بیمارستان تحت نظر کادر پزشکی و پرستاری است تا نتیجه آزمایش وی از تهران اعلام گردد.

وی گفت: این فرد هنوز به عنوان مشکوک به ابتلا تلقی می گردد و هیچ اظهارنظر قطعی در خصوص ابتلا یا عدم ابتلای آن به کروناویروس نمی توان کرد؛ لذا از مردم تقاضا می گردد به شایعات مختلف که ساخته فشار روانی موجود در جامعه درخصوص این بیماری است توجه نکنند.

مدیر شبکه بهداشت و درمان سلماس افزود: توصیه بهداشتی اکید در این برهه زمانی پرهیز از حضور در اجتماعات و ماندن در خانه و عمل به دستورات بهداشت فردی و شستشوی مداوم دستها است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "ثبت مورد مشکوک به کرونا ویروس در سلماس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ثبت مورد مشکوک به کرونا ویروس در سلماس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید