تمدید مهلت ثبت نام رشته های بدون آزمون کنکور

به گزارش وبلاگ مستر، مهلت ثبت نام رشته های بدون آزمون کنکور برای ورودی بهمن ماه 1400 تا روز چهارشنبه 24 آذر ماه تمدید شد.

تمدید مهلت ثبت نام رشته های بدون آزمون کنکور

به گزارش ایسنا، بر اساس اعلام سازمان سنجش آموزش کشور، متقاضیان ثبت نام در رشته های پذیرش دانشجو صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی (رشته های بدون آزمون) بهمن ماه سال 1400 که تا تاریخ امروز شنبه 20 آذر برای ثبت نام و انتخاب رشته این مرحله از پذیرش سراسری اقدام ننموده اند، می توانند تا انتها روز چهارشنبه مورخ چهارشنبه 24 آذر نسبت به ثبت نام و انتخاب رشته اقدام نمایند.

متقاضیان باید در مهلت مقرر با مطالعه دقیق دفترچه مذکور و مندرجات اطلاعیه تازه به درگاه اطلاع رسانی این سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه و نسبت به ثبت نام و انتخاب کدرشته محل های مورد علاقه خود اقدام نمایند.

همچنین آن دسته از متقاضیانی که قبلاً نسبت به ثبت نام و انتخاب کدرشته محل های تحصیلی اقدام نموده اند، می توانند در صورت تمایل تا تاریخ فوق، نسبت به مشاهده و ویرایش کدرشته محل های انتخابی خود اقدام نمایند.

به گزارش ایسنا، پیش از این ساعت 24 امشب (شنبه 20 آذرماه) به عنوان آخرین مهلت ثبت نام در رشته های بدون آزمون سراسری اعلام شده بود که این مهلت از سوی سازمان سنجش تمدید شد.

منبع: فرارو

به "تمدید مهلت ثبت نام رشته های بدون آزمون کنکور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تمدید مهلت ثبت نام رشته های بدون آزمون کنکور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید